KANOON IRAN NOVIN ADVERTISING AGENCY

portfolio

Dorto

Dorto

بویِ عیدی، بویِ تمیزی

Dorto

Mr.Carpet

Mr.Carpet

فرآیند تصمیم‏ گیری در خرید فرش عموما فرآیندی همراه با پیچیدگی‏ های خود است؛ اما آنچه که از تحقیق در رفتار مصرف کننده حاصل می ‏شود، این است که خانم ‏ها در این فرآیند نقش اساسی ایفا می‏کنند. مجموعه آقای فرش به عنوان یکی از بزرگ‏ترین فروشگاه‏ های فرش در ایران، با بهره ‏گیری درست از این نکته در تبلیغات خود، قدم در مسیر برقراری ارتباط با این گروه مخاطب هدف برداشت که ماحصل آن کمپین فوق می‏باشد. در این کمپین با استفاده از خانم‏ ها در ساخت تیزر به عنوان بازیگر، تلاش شده است تا ضمن جنسیت‏ زدایی از برند “آقای فرش”، ویژگی‏ های متمایز مجموعه و شیوه خرید منحصر به فرد آن، از طریق برقراری یک ارتباط روشن و شفاف به گروه اصلی مخاطب هدف (خانم‏ ها، بویژه خانم‏ های خانه ‏دار) ارسال شود.

Mr.Carpet

Mihan

Mihan

طعم سرد قهوه ایتالیایی

Mr.Carpet

Moallem Insurance

Moallem Insurance

لَبخَندِ بیمِه هَمراهِتُونِه

Chin chin

Chin chin

با چین چین لحظه رو بچین

Dorto

Dorto

مرغ را با بوی ماهی نخورید!

Roof

Roof

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات روف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات روف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

Farahi Carpet

Sadad

Sadad

اپلیکیشن سداد ، یک نرم افزار کاربردی برای پرداخت قبوض و خرید شارژ هست. با این ویژگی که فضای اون یک فضای Game هست و مخاطبین می تونند به ازای دعوت هر نفر به این اپلیکیشن هزار تومان جایزه بگیرند و شخص دعوت شونده هم هزار تومان جایزه می گیره . در فاز اول هدف ما این بود که نشون بدیم اپلیکیشن سداد ( پرداخت الکترونیک ایوا ) رقیبهای خودش که ussd کدها هستند رو پشت سر گذاشته و در واقع زمان استفاده از ussd کد ها گذشته و به همین خاطر، عددها نامفهوم هستند تا اشاره به کد خاصی نشده باشه . در فاز دوم هم ستاره نینجا که المان اصلی هست شما رو به نصب اپلیکیشن روی گوشی موبایل دعوت میکنه. راههای دسترسی به این اپلیکیشن Google play ,Appstore , telegram و Instagram هست که تو طراحی این فاز مشاهده می کنیم.

Dariushgrandhotel

Dariushgrandhotel

Moallem Insurance

Moallem Insurance

بَلاگَردوُنِه لَبِخَندوُنِه

Parsian Insurance

Asus

Lipton

Roof

Roof

همه چیز مثل رووف روشنه

Roof

Roof

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات رووف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات رووف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

Razi Insurance

×

BE IN THE LIMELIGHT

Enter your information and our representatives will call you within 24 hours.

  • If you don’t have any time or money to waste.
  • If your sales are not satisfactory.
  • If your present advertisements have failed to please you.
  • If you’d like to render your brand ever-lasting.
Please wait...