آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

بلندا را نشانه بگیر

بنایی که ۲۵ سال پیش آن را استوار کردیم حالا به آسمان خراش عظیمی تبدیل شده که قواعد صنعت تبلیغات را دگرگون کرد. چون به بلندا فکر کردن ویژگی ماست.

داستان ایران نوین

portfolio

ماموت

ماموت

دورتو

دورتو

مایع ظرفشویی DORTO محصولیست جدید حاصل از فرمولاسیونی پیشرفته  که جرم، رسوب و 99.99% از باکتری ها و میکروب های باقی مانده در ظروف را از بین می برد.
کمپین معرفی و برندینگ برند دورتو در دو فاز بسته و باز در حال اکران می باشد. هدف از این کمپین معرفی و ایجاد جایگاه ذهنی این برند است.

بیمه معلم

بیمه معلم

بِرَندِ خود را بُرنده کُنید.

مسیرها را بدون تردید انتخاب کنید.

سامسونگ

سامسونگ

ایرانسل

ایرانسل

معرفی خدمت نوینی از ایرانسل؛ ایرانسل اولین ارائه دهنده اینترنت با سرعت 4,5G در ایران

اتک

اکت

سداد

سداد

وَزن بِرَندِ خود را بِسَنجید.

کلیدهای مناسب را در زمان مناسب داشته باشید.

بیمه نوین

بیمه نوین

آقای فرش

آقای فرش

KMT

KMT

شرکت KMT بزرگترین هلدینگ دارویی در ایران می باشد، این شرکت در صدد معرفی و رونمایی محصول جدید خود به نام XEOMIN به پزشکان و متخصصان بود، از آنجایی که تبلیغات محصولات دارویی در صدا و سیما و نیز رسانه های محیطی ممنوع می باشد لذا برگزاری event بهترین گزینه جهت معرفی این محصول به گروه مخاطبان (پزشکان و متخصصان) بود. از طرفی event باید برگزار میشد که درخور شأن و شخصیت پزشکان محترم می بود، لذا با بررسی های دقیق و برنامه ریزی حساب شده در رویدادی با شکوه میزبان 250 نفر از بهترین پزشکان و متخصصان ایران بودیم.

رووف

رووف

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات رووف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات رووف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

اویلا

اویلا

بِرَند بَرَنده باشید.

پله پله صعود کنید.

لیپتون

لیپتون

شرکت یونیلیور تحقیقاتی در بازار ایران، سبک زندگی و عادات نوشیدنی ایرانیان انجام داده بود و قصد در معرفی طیف جدید محصولات خود متناسب با مخاطبان ایرانی داشت، کمپین لیپتون با بررسی تمامی تحقیقات انجام شده و نیز با توجه به سبک زندگی مخاطبان هدف طراحی و اجرا شد.