آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

بلندا را نشانه بگیر

بنایی که ۲۵ سال پیش آن را استوار کردیم حالا به آسمان خراش عظیمی تبدیل شده که قواعد صنعت تبلیغات را دگرگون کرد. چون به بلندا فکر کردن ویژگی ماست.

portfolio

جاکسون

جاکسون

همزمان با تبلیغات محیطی و تلویزیونی جاکسون، فعالیت دیجیتال این برند هم آغاز شد.
بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی وب سایت، ویدئو مارکتینگ از جمله همکاری های ما با برند جاکسون بود. ویدئویی که می بینید از ویدئوهای ویروسی بود که فقط برای فضای دیجیتال ساخته شد و توانست در کمتر از یک هفته به 350 هزار بازدید برسد.

 

مشاهده کامل پروژه های جاکسون

سان استار

سان استار

معرفی بسته بندی جدید تکنولوژِ آلمان/ کامبی دام…. راحتی استفاده + حفظ کیفیت

معرفی در غالب تقدیم برنامه (مسابقه) با توجه به هویت جوان و پویای برند

بیمه معلم

بیمه معلم

ما به تبلیغات فراتر از یک تبلیغ نگاه می‌کنیم.

#360campaigns

سامسونگ

سامسونگ

ایرانسل

ایرانسل

معرفی خدمت نوینی از ایرانسل؛ ایرانسل اولین ارائه دهنده اینترنت با سرعت 4,5G در ایران

اتک

اکت

بیمه نوین

بیمه نوین

وظیفه حرفه ای ما حکم می‌کند که آسیب‌های ناشی از تبلیغات را به حداقل کاهش دهیم.

irannovin#

ایرانسل

ایرانسل

آقای فرش

آقای فرش

دورتو

دورتو

مایع ظرفشویی DORTO محصولیست جدید حاصل از فرمولاسیونی پیشرفته  که جرم، رسوب و 99.99% از باکتری ها و میکروب های باقی مانده در ظروف را از بین می برد.

کمپین معرفی و برندینگ برند دورتو در دو فاز بسته و باز در حال اکران می باشد. هدف از این کمپین معرفی و ایجاد جایگاه ذهنی این برند است

هوآوی

هوآوی

KMT

KMT

شرکت KMT بزرگترین هلدینگ دارویی در ایران می باشد، این شرکت در صدد معرفی و رونمایی محصول جدید خود به نام  XEOMIN  به پزشکان و متخصصان بود، از آنجایی که تبلیغات محصولات دارویی در صدا و سیما و نیز رسانه های محیطی ممنوع می باشد لذا برگزاری event بهترین گزینه جهت معرفی این محصول به گروه مخاطبان (پزشکان و متخصصان) بود. از طرفی یevent  باید برگزار میشد که درخور شأن و شخصیت پزشکان محترم می بود، لذا با بررسی های دقیق و برنامه ریزی حساب شده در رویدادی با شکوه میزبان 250 نفر از بهترین پزشکان و متخصصان ایران بودیم.

به بلندا فکر کردن

ویژگی ماست.

لیپتون

لیپتون

شرکت یونیلیور تحقیقاتی در بازار ایران، سبک زندگی و عادات نوشیدنی ایرانیان انجام داده بود و قصد در معرفی طیف جدید محصولات خود متناسب با مخاطبان ایرانی داشت، کمپین لیپتون با بررسی تمامی تحقیقات انجام شده و نیز با توجه به سبک زندگی مخاطبان هدف طراحی و اجرا شد.