آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

روی یکی از حلقه ها کلیک کنید

ما در ایران نوین با بهره گیری از تمام ظرفیت هایی که داریم، به دنبال موثرترین راهکار برای حضور بیشتر شما در افکار مردم هستیم. هدف نهایی ما از طرح کمپین های تبلیغاتی رسیدن به؛ افزایش فروش، آگاهی نسبت به برند و جلب مشتریان وفادار برای شماست.

با توجه به دانشی که نسبت به طراحی کمپین های تبلیغاتی در اختیار داریم و با تکیه بر خلاقیت و کار تیمی می توانیم از ” تمام سرویس” بودن کانون ایران نوین بیشترین بهره را برای به بلندا رساندن شما ببریم.

 

دنیاتو تغییر بده

دنیاتو تغییر بده

هدف

شرکت ایرانسل در این سال‌ها تلاش کرد تا با طراحی و سرمایه‌گذاری انبوه در زیرساخت‌های موبایلی و  ارائه خدمات متفاوت به مشترکان خود، تغییر کند. به عبارتی؛ تغییر را از خودش شروع کند. ایرانسل با رونمایی از اینترنت 4G در ایران و  ارائه‌ی خدمات متفاوت به مشترکان ایرانی قصد داشت تا تصویر جدید و متفاوتی از خود بسازد.

 

راه حل

ایرانسل به‌عنوان شرکتی که در حوزه تلکام فعال بود حالا می‌خواست بستری متفاوت را در زندگی مردم ایجاد کند. این تغییر رویکرد به‌سوی تجربه زندگی دیجیتال بود. با مفهوم تغییر به این نتیجه رسیدیم که با ایرانسل هرکسی می‌تواند تغییری در زندگی خود ایجاد کند، هرچند که تغییری کوچک باشد، اما به‌هرحال وقت تغییر است. دنیاتوتغییر بده ایده اصلی کمپین ما بود. این کمپین پیش درآمدی بر کمپین اصلی ترابردپذیری بود.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

برای ایرانسل ۳ مزیت رقابتی؛ سرعت، پوشش دهی و پشتیبانی، تعریف کردیم. برای هرکدام از این موضوع‌ها تیزری متفاوت از مسیر قبل ساختیم.
موضوع اصلی این تیزرها نمایش مواجهات روزمره‌ی ما با اینترنت موبایل است. دریکی از این تیزرها با نمایش و طرح مسئله‌ی  سرعت  پایین اینترنت پیش رفتیم، دریکی دیگر با عدم پوشش دهی مناسب و استفاده از اینترنت موبایل در مکان‌های خارج شهر و  در تیزر دیگر با عدم تنوع محصولات مختلف اپراتورها مخاطب را جذب کردیم. حتی در لحن این تیزرها نیز ما صدایی جدید از ایرانسل به کاربردیم، صدایی که نشان از تغییر بدهد.

طراحی گرافیک

برای نهادینه کردن تیزرهای تلویزیونی این کمپین و همچنین یکپارچه بودن ATL  تصمیم گرفتیم برای طرح بیلبورد از صحنه‌های تیزرهای سه‌گانه‌ی دنیاتوتغییربده استفاده کنیم.

دیجیتال مارکتینگ

بنرهای آنلاین در کمترین زمان باید توجه کاربر را جلب کند، بنرهای آنلاین این کمپین با استفاده از رنگبندی ایرانسل خود را نسبت به دیگر بنرها متمایز کرد. ما تغیر را در پروسه عصر ماشینی قراردادیم که درنهایت با استفاده از المان  بال و پرواز، سیم‌کارت را پیش به‌سوی تغییری ایده آل به حرکت درآوردیم.

دکوراسیون و غرفه سازی

در نمایشگاه تلکام ۱۳۹۵ تمامی مراحل غرفه سازی و دکور سالن ایرانسل به عهده‌ی ما بود، با ساخت دکور غرفه‌ی شبکه‌های اجتماعی برای ایده اصلی دنیاتوتغییربده باعث ایجاد تعامل از نزدیک بازدیدکنندگان با این کمپین بودیم.

شهر تعطیل نیست

شهر تعطیل نیست

هدف

اول قرار بود با ساخت تیزر ویدئویی عید نوروز را تبریک بگوییم. اما ازآنجایی‌که افتتاح کیوسک‌های شهر نت بانک شهر تقریباً همزمان با شروع سال جدید بود، تصمیم گرفتیم تا به بهانه‌ی تبریک سال نو، این کیوسک‌ها که عمده‌ترین مزیت آن ارائه خدمات ۲۴ ساعته بود، معرفی شود. از آنجاکه ۱۴ روز تعطیلات نوروز در پیش بود بهترین موقعیت برای تأکید بر ارائه خدمات شبانه‌روزی ۲۴ ساعته ایجاد شد.

 

راه حل

پس از تائید همزمانی تبریک عید و معرفی کیوسک‌های شهرنت تصمیم گرفتیم تا ایده‌ی اصلی را باهدف این نکته که “بدون نگرانی از تعطیلات پیش رو، برای انجام امور بانکی از تعطیلات لذت ببرید”  شکل دهیم، درواقع هدف از شعار “شهر تعطیل نیست” ایجاد آرامش خاطر برای کسانی است که ممکن است در ایام تعطیل نیازمند انجام امور بانکی باشند.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

تیزر تلویزیونی با استفاده از تکنیک stop motion ساخته شد، بیش از  ۲۴۰۰ عکس برای ساخت این تیزر گرفته شد، برای ایجاد فضای موردنظر بیش از ۴۰۰۰۰۰ شمع روشن کردیم. درواقع هدف از به‌کارگیری شمع، القا حس آرامش به مخاطب بوده، همان‌طور که اشاره شد هدف ایجاد آرامش خاطر برای مخاطبین به‌ویژه در ایام تعطیلات نوروز بوده است

طراحی گرافیک

طرح محیطی کمپین درواقع تصویر هوایی از شهری است که به‌واسطه بانک شهر روشن مانده و تعطیلی ندارد. برای خلق این کمپین طرح و ظاهر لوگوی بانک شهر نه به‌صورت یک محدودیت بلکه تحت عنوان نقطه‌ی قوت استفاده‌شده است که به ارائه هرچه بهتر ایده‌های موردنظر کمک می‌کند

لباس ها عاشق می شوند

لباس ها عاشق می شوند

هدف

برند اکتیو برای رونمایی از محصول جدید خود نیاز به کمپینی برای ورود به بازار داشت. این محصول پودر لباسشویی اکتیو بود که از ۷ آنزیم قدرتمند تشکیل می‌شد.

 

راه حل

در یک اقدام استراتژیک ترکیبی از یک فضای حسی و کاربردی را در ابتدای ورود پودر اکتیو به بازار داشتیم. اگر از همان ابتدا سراغ کارکرد می‌رفتیم، آنقدر توجه مصرف‌کننده را جذب نمی‌کردیم. تصمیم گرفتیم که صحبت از ویژگی‌های فنی محصول را بگذاریم بعد از ارتباط مشتری با محصول، اول قرار بود در دو فاز بسته و باز کارکنیم، یعنی در ابتدا با “لباس‌ها عاشق می‌شوند” و در مرحله‌ی بعد به چرایی این عشق بپردازیم. اما  به یک سری دلایل کار از حالت دو مرحله‌ای درآمد. نگاه اکتیو به محصولش تا پیش‌ازاین خیلی مستقیم و کاربردی بود اما الان رویکردشان عوض‌شده و آن‌ها هم با جسارت به محصول‌های دیگرشان نگاه می‌کنند. و موقعیت برای خلاقیت بیش‌تر در کمپین‌های دیگر اکتیو فراهم‌شده است.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

دو تیزر تلویزیونی که باهدف برندینگ و معرفی محصول جدید طراحی و ساخته شد. تیزر اول درون‌مایه احساسی داشت که بنا به دلایلی پخش نشد. در تیزر دوم درباره این محصول اطلاع‌رسانی کردیم و ویژگی‌های مختلف آن برای بیننده تلویزیونی به‌طور مستقیم برشمردیم. این تیزر به‌صورت رئال با تلفیق جلوه‌های ویژه ساخته‌شده و در آن علاوه بر رونمایی از بسته‌بندی جدید این پودر لباسشویی درباره ۷ ویژگی آن‌هم طور کامل توضیح دادیم.

طراحی گرافیک

پس از درآمدن مفهوم اولیه ایده لباس‌ها عاشق می‌شوند، تصمیم گرفتیم تا با استفاده از جان‌بخشی، پیراهن سفیدی را به‌عنوان انسانی زنده و عاشق نشان بدهیم. همچنین گل رز قرمز که سمبل محبت است در این  تصویر به خوبی در کنار پودر لباسشویی اکتیو و لباس عاشق نشست.

دیجیتال مارکتینگ

فعالیت دیجیتال را با طراحی صفحه فرود و ساخت شبکه‌های اجتماعی با اسم “اکتیوشو” شروع کردیم. با تبلیغات یکپارچه آنلاین در رسانه‌هایی که مخاطب بیشتر در آنجا حضور داشت، توانستیم تعداد قابل‌توجهی از کاربران را به صفحه فرود برسانیم. در صفحه فرود با تولید محتوای خلاقانه در مورد ویژگی‌های محصول گفتیم و همچنان از مخاطب دعوت می‌کردیم تا از Roadshow های اکتیو دیدن کند. همچنین در Roadshow با استفاده از تکنولوژی Kinect بازی دونده اکتیو را ساختیم. مردم می‌توانستند این بازی را در برج میلاد انجام دهند، امتیاز بگیرند و در قرعه‌کشی شرکت کنند. در کنار این‌ها محتوای ویدئویی و تصویری جذابی تهیه کردیم که در فضای دیجیتال به‌صورت ویروسی منتشر شد.

سمپلینگ و پروموشن

بزرگ‌ترین پودر ایران در بلندترین برج ایران قرار گرفت. این عنوان اصلی Guerilla Marketing بود که توسط شرکت کوشا در برج میلاد انجام شد. برای این بخش ماکت پودر لباسشویی اکتیو را در ابعاد ۸ متر تهیه کردیم، داخل این پودر بازی تعاملی دونده اکتیو انجام می‌شد و بیرون آن‌هم قرعه‌کشی، معرفی محصول، سرگرمی برای کودکان و… در جریان بود.

این ماکت به مدت ۱۵ روز در جریان بود که در طول این مدت ۳۰ هزار نفر از آن دیدن کردند.

سلفی بگیرید!

سلفی بگیرید!

هدف

افزایش آگاهی از برند ایسوس و زنفون/ افزایش فروش و سهم بازار
 

راه حل

تمرکز بر ویژگی های جذاب محصول ایسوس سلفی از جمله نام برند و همخوانی آن با موج عکس سلفی دوربین جلوی 13 مگاپیکسلی، قابلیت عکاسی در نور کم، ویژگی ,ویرایش عکس پیش از عکاسی و قیمت بسیار مناسب در مقایسه با رقبا از طریق رسانه های تلویزیون سینما بیلبورد شبکه های اجتماعی

فرق می کنه

فرق می کنه

هدف

آب میوه‌های پالپی سان استار نسبت به رقبای خود یک تمایز عمده داشت، آن‌هم وجود قطعات میوه در آب‌میوه بود. سان استار به دنبال راه‌حلی می‌گشت که روی این وجه تمایز بیشتر متمرکز شود.

 

راه حل

تیم استراتژی و ایده پردازی ایران نوین به همراه مدیران سان استار برای آب میوه‌های پالپی کمپین ” فرق می کنه ” را در نظر گرفتند. در این کمپین تصمیم گرفتیم تا با اضافه کردن یک المان ارزشی، حس بهتر را به مخاطب القا کنیم. مثل صبحی که با یک موسیقی خوب شروع شود و حال آدم را بهتر می‌کند، آب‌میوه پالپی سان استار هم به دلیل داشتن قطعات میوه حس خوردن نوشیدنی طبیعی را به آدم منتقل و حال او را بهتر می‌کند.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

هرروز که زندگی را شروع می‌کنیم با یک کار کوچک می‌توانیم احساس متفاوتی را نسب به روزهای دیگر داشته باشیم. برای ساخت تیزر تلویزیونی این محصول به‌جای اینکه محصول و خواص آن را مستقیم نشان دهیم، روی سبک زندگی متفاوت و حس زندگی خوب و سالم تأکید کردیم.

طراحی گرافیک

حس خوب و متمایز نسبت به حواس دیگر، ایده‌ی اصلی ما بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در طراحی گرافیک این کمپین سرخوشی، شادابی و انرژی برگرفته‌شده از یک حس واقعی و خوب را به نمایش بگذاریم.

سمپلینگ و پروموشن

برای کمپین فرق می کنه از اردیبهشت تا آخر مرداد ۱۳۹۵ در مناطق شمال و غرب تهران تعدادی خودرو ون برندد شده را به‌صورت متحرک قراردادیم که محصول را به شهروندان معرفی می‌کردیم. همچنین برای این کمپین از زانیار خسروی، خواننده سرشناس استفاده کردیم و سه کنسرت در تهران و یکی در متل قو برگزار کردیم.

×

در کانون توجه باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از تبلیغات فعلیتان ناراضی هستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید
لطفا صبر کنید