آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

روی یکی از حلقه ها کلیک کنید

ما در ایران نوین با بهره گیری از تمام ظرفیت هایی که داریم، به دنبال موثرترین راهکار برای حضور بیشتر شما در افکار مردم هستیم. هدف نهایی ما از طرح کمپین های تبلیغاتی رسیدن به؛ افزایش فروش، آگاهی نسبت به برند و جلب مشتریان وفادار برای شماست.

با توجه به دانشی که نسبت به طراحی کمپین های تبلیغاتی در اختیار داریم و با تکیه بر خلاقیت و کار تیمی می توانیم از ” تمام سرویس” بودن کانون ایران نوین بیشترین بهره را برای به بلندا رساندن شما ببریم.

 

دنیاتو تغییر بده

دنیاتو تغییر بده

هدف

شرکت ایرانسل در این سال‌ها تلاش کرد تا با طراحی و سرمایه‌گذاری انبوه در زیرساخت‌های موبایلی و  ارائه خدمات متفاوت به مشترکان خود، تغییر کند. به عبارتی؛ تغییر را از خودش شروع کند. ایرانسل با رونمایی از اینترنت 4G در ایران و  ارائه‌ی خدمات متفاوت به مشترکان ایرانی قصد داشت تا تصویر جدید و متفاوتی از خود بسازد.

 

راه حل

ایرانسل به‌عنوان شرکتی که در حوزه تلکام فعال بود حالا می‌خواست بستری متفاوت را در زندگی مردم ایجاد کند. این تغییر رویکرد به‌سوی تجربه زندگی دیجیتال بود. با مفهوم تغییر به این نتیجه رسیدیم که با ایرانسل هرکسی می‌تواند تغییری در زندگی خود ایجاد کند، هرچند که تغییری کوچک باشد، اما به‌هرحال وقت تغییر است. دنیاتوتغییر بده ایده اصلی کمپین ما بود. این کمپین پیش درآمدی بر کمپین اصلی ترابردپذیری بود.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

برای ایرانسل ۳ مزیت رقابتی؛ سرعت، پوشش دهی و پشتیبانی، تعریف کردیم. برای هرکدام از این موضوع‌ها تیزری متفاوت از مسیر قبل ساختیم.
موضوع اصلی این تیزرها نمایش مواجهات روزمره‌ی ما با اینترنت موبایل است. دریکی از این تیزرها با نمایش و طرح مسئله‌ی  سرعت  پایین اینترنت پیش رفتیم، دریکی دیگر با عدم پوشش دهی مناسب و استفاده از اینترنت موبایل در مکان‌های خارج شهر و  در تیزر دیگر با عدم تنوع محصولات مختلف اپراتورها مخاطب را جذب کردیم. حتی در لحن این تیزرها نیز ما صدایی جدید از ایرانسل به کاربردیم، صدایی که نشان از تغییر بدهد.

طراحی گرافیک

برای نهادینه کردن تیزرهای تلویزیونی این کمپین و همچنین یکپارچه بودن ATL  تصمیم گرفتیم برای طرح بیلبورد از صحنه‌های تیزرهای سه‌گانه‌ی دنیاتوتغییربده استفاده کنیم.

دیجیتال مارکتینگ

بنرهای آنلاین در کمترین زمان باید توجه کاربر را جلب کند، بنرهای آنلاین این کمپین با استفاده از رنگبندی ایرانسل خود را نسبت به دیگر بنرها متمایز کرد. ما تغیر را در پروسه عصر ماشینی قراردادیم که درنهایت با استفاده از المان  بال و پرواز، سیم‌کارت را پیش به‌سوی تغییری ایده آل به حرکت درآوردیم.

دکوراسیون و غرفه سازی

در نمایشگاه تلکام ۱۳۹۵ تمامی مراحل غرفه سازی و دکور سالن ایرانسل به عهده‌ی ما بود، با ساخت دکور غرفه‌ی شبکه‌های اجتماعی برای ایده اصلی دنیاتوتغییربده باعث ایجاد تعامل از نزدیک بازدیدکنندگان با این کمپین بودیم.

سلفی بگیرید!

سلفی بگیرید!

هدف

افزایش آگاهی از برند ایسوس و زنفون/ افزایش فروش و سهم بازار
 

راه حل

تمرکز بر ویژگی های جذاب محصول ایسوس سلفی از جمله نام برند و همخوانی آن با موج عکس سلفی دوربین جلوی 13 مگاپیکسلی، قابلیت عکاسی در نور کم، ویژگی ,ویرایش عکس پیش از عکاسی و قیمت بسیار مناسب در مقایسه با رقبا از طریق رسانه های تلویزیون سینما بیلبورد شبکه های اجتماعی

تولید تیزر و فیلم صنعتی

آگهی تلویزیونی اول ایسوس با تمرکز بر دو مزیت اصلی یعنی پهنای تصویر و قابلیت عکاسی با کیفیت در نور کم، ساخته شد. در این آگهی پس از اینکه سلفی اول بی کیفیت گرفته می‌شود نفر دیگری موبایل سلفی ایسوس را بیرون می‌آورد تا یک سلفی بگیرد، فلش ال‌ای دی، دوربینِ سلفی زده می‌شود و یک عکسِ با کیفیت برروی صفحه‌ی موبایل نقش می‌بندد، همگی از کیفیت عکس به هیجان آمده‌اند. اما نقطه اوج ماجرا حضور تصویر یک خرس پشت سرشان است که اشاره به وضوح تصویر در تاریکی دارد!
آگهی تلویزیونی دوم با ایده‌ی ” خودتان را خوب بگیرید” جوانی شیک‏پوش، برای عکس گرفتن فیگور گرفته است. این درحالی است که عکاس، شخصی است درست شبیه جوان (در اصل عکاس نیز خود جوان است که در فاصلهای نزدیک به اندازهی یک دست در مقابل خودش ایستاده است). عکاس هر چه می‌کند عکس خوب از آب در نمی‌آید. عکاس سپس به سمت سوژه (که خودش است) میرود و در خودش قرار میگیرد. در این لحظه دوربین عکاسی نیز تبدیل به گوشی ایسوس سلفی میشود و جوان از خودش عکس میگیرد. در اصل جوان از خودش عکس سلفی گرفته است.

طراحی گرافیک

تمرکز اصلی روی مزیت گستره‌ی عکاسی است و سعی شده تا قرار گرفتن در یک عکس سلفی با پس‌زمینه‌ای که قابلیت بیشتری برای هیجان انگیز کردن عکس دارد نمایش داده شود.

دیجیتال مارکتینگ

کمپین “سلفی بگیرید” در فضای دیجیتال با ایجاد یک فضای مشارکتی و اولین تجربه برگزاری قرعه‌کشی آنلاین به صورت زنده ادامه پیدا کرد و با استفاده از افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی دعوت به این کمپین صورت گرفت.

آرامش خیال با دورتو

<h4>آرامش خیال با دورتو</h4>
<h5>هدف</h5>
چطور باید صدای ما در میان این همه فریاد شنیده شود؟ با این همه تبلیغ در مورد مایع ظرفشویی در فضایATL چطور باید محصولمان را رونمایی کنیم؟

&nbsp;
<h5>راه حل</h5>

خب گفتن اینکه مایع دورتو بوی خوبی دارد که مخاطب ما را حساس نمی کند، ما باید به سراغ شعاری می رفتیم که مخاطبان را حساس کند. البته به دلیل ویژگی هایی که دورتو داشت دست ما در این زمینه باز بود و ما بی هیچ اغراقی می توانستیم بگوییم با شستن ظروف با دورتو خاطره غذای قبلی به طور کامل از ذهن ظروف پاک می شود.

 

تولید تیزر و فیلم صنعتی

ایده پیدا شد: ما به دو شعار رسیدیم. 1- آب را بوی نیمرو میل نکنید 2- مرغ را با بوی ماهی نخورید

در سناریو هم کار سختی نداشتیم. خیلی مستقیم شعارمان را تصویری کردیم و واضح به مخاطبمان گفتیم که با مایع دورتو خاطرات ظروفتان برای همیشه پاک می شود.

 

طراحی گرافیک

همیشه افراد حساس به سلامتی و تمیزی همیشه از آن ناراحت  بودند و هم بی هیچ اغراقی گفته ایم که دورتو همه جرم و چربی را از روی ظروف می زداید. ابتدا به صورت بسته در مدت کوتایی این شعار را  رو بیلبورد اکران کردیم. جوابمان  را گرفیتم! تلفنهایی که در این مدت به ما شد نشان داد که شعار ما دیده شده است.  وحالا باید قلابمان را می انداختیم  و هدفمان را صید می کردیم. شعار دوم را اکران کردیم: دورتو بوی تمیزی می دهد. با این شعار ما بدون توضیح واضحات و گفتن از فرمول های شیمیایی و شعار های طولانی حرفمان را زدیم…

جاکسون

جاکسون

هدف

معرفی یک برند-محصول جدید و ایجاد آگاهی از برند جاکسون
 

راه حل

راه حل پیشنهادی ما برای سرعت بخشیدن به آگاهی از این برند و قرار دادن آن در جایگاهی که از منظر مخاطب معتبر ارزیابی شود، استفاده از حضور یک سلبریتی بود که برای گروه هدف ما محبوب و معتبر باشد.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

استراتژی استفاده از اعتبار سلبریتی در تمام این کمپین محوریت داشته است. جاکسون یک کاراکتر قهرمان است که در لحظه‌ای که به کمک نیاز دارید به کمک شما می‌آید. نقش این کاراکتر قهرمان را احمدرضا عابدزاده به بهترین شکل ممکن ایفا کرد.

طراحی گرافیک

برای بالا بردن توجهات بصری نیز فارغ از پراکنده‌گویی محصول را در کنار تصویر عابدزاده با لباس دروازه‌بانی می‌بینیم.

دیجیتال مارکتینگ

با توجه به اینکه جاکسون یک برند نو ظهور بود صفحاتی برای این برند در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شد تا ضمن انتشار محتوای روتین مرتبط با راه حل‌هایی برای سالم‌تر زندگی کردن مخاطبان را به برند پیوند دهیم. هم‌چنین با تولید و انتشار ویدیوهایی با تم طنز با حضور قهرمان داستان احمدرضا عابدزاده به هرچه بیشتر دیده شدن این برند کمک شد.

لباس ها عاشق می شوند

لباس ها عاشق می شوند

هدف

برند اکتیو برای رونمایی از محصول جدید خود نیاز به کمپینی برای ورود به بازار داشت. این محصول پودر لباسشویی اکتیو بود که از ۷ آنزیم قدرتمند تشکیل می‌شد.

 

راه حل

در یک اقدام استراتژیک ترکیبی از یک فضای حسی و کاربردی را در ابتدای ورود پودر اکتیو به بازار داشتیم. اگر از همان ابتدا سراغ کارکرد می‌رفتیم، آنقدر توجه مصرف‌کننده را جذب نمی‌کردیم. تصمیم گرفتیم که صحبت از ویژگی‌های فنی محصول را بگذاریم بعد از ارتباط مشتری با محصول، اول قرار بود در دو فاز بسته و باز کارکنیم، یعنی در ابتدا با “لباس‌ها عاشق می‌شوند” و در مرحله‌ی بعد به چرایی این عشق بپردازیم. اما  به یک سری دلایل کار از حالت دو مرحله‌ای درآمد. نگاه اکتیو به محصولش تا پیش‌ازاین خیلی مستقیم و کاربردی بود اما الان رویکردشان عوض‌شده و آن‌ها هم با جسارت به محصول‌های دیگرشان نگاه می‌کنند. و موقعیت برای خلاقیت بیش‌تر در کمپین‌های دیگر اکتیو فراهم‌شده است.

تولید تیزر و فیلم صنعتی

دو تیزر تلویزیونی که باهدف برندینگ و معرفی محصول جدید طراحی و ساخته شد. تیزر اول درون‌مایه احساسی داشت که بنا به دلایلی پخش نشد. در تیزر دوم درباره این محصول اطلاع‌رسانی کردیم و ویژگی‌های مختلف آن برای بیننده تلویزیونی به‌طور مستقیم برشمردیم. این تیزر به‌صورت رئال با تلفیق جلوه‌های ویژه ساخته‌شده و در آن علاوه بر رونمایی از بسته‌بندی جدید این پودر لباسشویی درباره ۷ ویژگی آن‌هم طور کامل توضیح دادیم.

طراحی گرافیک

پس از درآمدن مفهوم اولیه ایده لباس‌ها عاشق می‌شوند، تصمیم گرفتیم تا با استفاده از جان‌بخشی، پیراهن سفیدی را به‌عنوان انسانی زنده و عاشق نشان بدهیم. همچنین گل رز قرمز که سمبل محبت است در این  تصویر به خوبی در کنار پودر لباسشویی اکتیو و لباس عاشق نشست.

دیجیتال مارکتینگ

فعالیت دیجیتال را با طراحی صفحه فرود و ساخت شبکه‌های اجتماعی با اسم “اکتیوشو” شروع کردیم. با تبلیغات یکپارچه آنلاین در رسانه‌هایی که مخاطب بیشتر در آنجا حضور داشت، توانستیم تعداد قابل‌توجهی از کاربران را به صفحه فرود برسانیم. در صفحه فرود با تولید محتوای خلاقانه در مورد ویژگی‌های محصول گفتیم و همچنان از مخاطب دعوت می‌کردیم تا از Roadshow های اکتیو دیدن کند. همچنین در Roadshow با استفاده از تکنولوژی Kinect بازی دونده اکتیو را ساختیم. مردم می‌توانستند این بازی را در برج میلاد انجام دهند، امتیاز بگیرند و در قرعه‌کشی شرکت کنند. در کنار این‌ها محتوای ویدئویی و تصویری جذابی تهیه کردیم که در فضای دیجیتال به‌صورت ویروسی منتشر شد.

دپارتمان BTL

بزرگ‌ترین پودر ایران در بلندترین برج ایران قرار گرفت. این عنوان اصلی Guerilla Marketing بود که توسط شرکت کوشا در برج میلاد انجام شد. برای این بخش ماکت پودر لباسشویی اکتیو را در ابعاد ۸ متر تهیه کردیم، داخل این پودر بازی تعاملی دونده اکتیو انجام می‌شد و بیرون آن‌هم قرعه‌کشی، معرفی محصول، سرگرمی برای کودکان و… در جریان بود.

این ماکت به مدت ۱۵ روز در جریان بود که در طول این مدت ۳۰ هزار نفر از آن دیدن کردند.

×

در کانون توجه باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از تبلیغات فعلیتان ناراضی هستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید
لطفا صبر کنید