آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

دنیای آژانس ما

یک روز با مدیر پروژه دورتو

۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰    ۵۰ ۳

قدم به قدم با خانم ضیایی مدیر پروژه دورتو برای رسیدن تیزر به بخش تلویزیونی…

کمپین #بیاجامیشی ایسوس

۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰    ۶۴ ۰

واحد دیجیتال مارکتینگ یه کمپین باحال و جذاب برای ایسوس داره انجام میده،توی این داستان مراحل ساخت کمپین #بیاجامیشی با بچه های سوشالو نشونتون میدیم ، با ما همراه باشین…

کمپین #بیاجامیشی ایسوس

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۷۷ ۰

واحد دیجیتال مارکتینگ یه کمپین باحال و جذاب برای ایسوس داره انجام میده،توی این داستان مراحل ساخت کمپین #بیاجامیشی با بچه های سوشالو نشونتون میدیم ، با ما همراه باشین…

شاهین طلایی

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۸۴ ۰

در دست داشتن شاهین طلایی حس فوق‌العاده‌ای داره. حس این که زحمتامون نتیجه داده و خستگیمون در رفته. این شاهین برای تک تک ماست؛ تک تک ما تو به دست آوردنش سهم داریم. ولی داشتنش بدون حضور شما ممکن نمی‌شد. ما این شاهین طلایی رو به تک تک شما تقدیم می‌کنیم که همیشه کنارمون بودین.

یه روز نهار با ایران نوینی ها

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱    ۱۲۴ ۰

اینم ویدیو یه روز ناهار توی کانون ایران نوین با بچه های ایران نوینی… بریم ببینیم غذا چی دارن…

بخش شبانه روزی کانون ایران نوین!

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۷۶ ۰

بعد از طراحی، نوبت به اجرا می‌رسه؛ البته اجرا با بهترین کیفیت. بچه‌های بخش چاپ، زمان زیادی رو با انرژی کار می‌کنن که همیشه بهترین و باکیفیت‌ترین کار رو ارائه بدن.

قهرمان های بچه های ایران نوینی

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۶۱ ۰

سوپرمَن، بتمَن، اسپایدرمَن… سیندرلا! همه‌ی ما از بچگی قهرمان‌هایی داشتیم که دوست داشتیم روزی شبیه اون‌ها بشیم. اما الان قهرمان‌های ما فرق کردن. الان قهرمان‌های ما بیشتر تو دنیای واقعی هستن. آدم‌های قوی و بزرگی که تو دنیای واقعی به اهدافشون رسیدن و الگوی خیلی از ما جوون‌ترها هستن. راستی… قهرمان شما کیه؟

عمار خلاق و باهوش

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۷۲ ۰

خلق یه تصویر ایده‌آل و تاثیرگذار، کار راحتی نیست. به جز تخصص، عشق می‌خواد، خلاقیت می‌خواد، حوصله و تمرکز می‌خواد. عمار، پسر خلاق و باهوش بخش CG کانون ایران نوین، از کارش برای ما می‌گه.

یک روز با آقای هاشمیان

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۶۶ ۰

مدیر خلاق و خوش ذوق بخش ایده پردازی کانون. به قول ایشون، تخصص و کار ما، تبدیل یک فرایند منطقی به یک فرایند احساسیه. خیلی مهمه که نیازهای روز مردم رو بدونیم و زاویه‌ی دیدمون جدید و متفاوت باشه.

یک روز برفی در کانون

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰    ۶۸ ۰

فرقی نداره چند سالمون باشه، هر وقت که برف میاد، همه‌ی ما دوباره بچه می‌شیم و ذوق می‌کنیم و دوست داریم برف بازی کنیم. امروز هم بچه‌های کانون یک روز برفی خوب رو داشتن و حسابی از فرصت استفاده کردن و خوش گذروندن. باید قدر این روزهای برفی رو بدونیم، چون خیلی کم پیش میان.

دیجیتال مارکتینگ هم عاقبت بخیر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۲    ۹۸ ۰

این هم از داستان اسباب کشی و خونه تکونی تیم دیجیتال مارکتینگ ایران نوین که بعد از دو هفته انجام شد. خونه جدید انرژی جدید، پروژه جدید!

ایران‌نوینی‌ها

شب یلدا

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

یلدا به سبک کانون ایران نوین

تولد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

این هم یه چالش مانکن ایران نوینی! راستی تولد مهسا و مینا جان هم مبارک باشه.

ریتم ایران نوین

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

داشتن یه ریتم مشخص توی زندگی، کمک می‌کنه زندگی و کار رو با نظم و لذت پیش ببریم. ما توی کانون ایران نوین ریتم خودمون رو پیدا کردیم. ریتم شما چیه؟

چرا کانون ایران نوین؟

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

چطور یه شرکت تبلیغاتی رو بشناسیم؟ برای انتخاب یه شرکت تبلیغاتی باید چه معیارهایی داشته باشیم؟ چی باعث می‌شه به یه شرکت تبلیغاتی اعتماد کنیم؟ آقای راستین جواب این سوال‌ها رو به ما می‌گن.

رسانه

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

ما بزرگ‌ترین هستیم، چون با بزرگ‌ترین‌ها کار می‌کنیم.

بیلبورد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

هرچقدر هم که یه تبلیغ خلاقانه و جذاب باشه، تا وقتی که در رسانه‌ی خوبی پخش نشه، نمی‌تونه تاثیر لازم رو بذاره. به قول آقای نوحی، مدیر بخش رسانه، یک رسانه‌ی اثر بخش، پیام تبلیغاتی خلاق رو جاودانه می‌کنه.

موبایل ایران نوین

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

در کانون ایران نوین، همه‌ی ما به هم وصلیم. همین باعث می‌شه که کارهامون در نهایت هماهنگی و سرعت پیش بره، و همیشه‌ نتیجه‌های جذاب و باکیفیت داشته باشیم.

گرافیک کامپیوتری

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

جلوه‌های ویژه، برای اون که بتونه تاثیرگذار باشه، نیاز به متخصص‌های خلاق و حرفه‌ای و البته زمان داره. جلوه‌‌های ویژه، آرتیست‌‌های ویژه‌ می‌خواد؛ مثل مسعود که به نمایندگی بچه‌های بخش جلوه‌های ویژه، برامون از این بخش می‌گه.

گرافیک

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

برای این که بین رقبامون حرف اول رو بزنیم، همیشه باید خودمون رو با بهترین‌های دنیا مقایسه کنیم. آقای محبوب، مدیر بخش گرافیک، از تجربه‌ی بین‌ المللی خودشون برامون می‌گن.

کوشا

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

هرچی رقابت بین بِرندها بیشتر می‌شه، در نهایت اونی برنده می‌شه که خلاقیت بیشتری داشته باشه و روی مخاطب تاثیر بهتری بذاره. اینجاست که ایجاد یه تجربه‌ی برند خوب اهمیت پیدا می‌کنه. کار کردن با مجموعه‌های بزرگی مثل بانک ملت، ایرانسل و هوآوی باعث افتخار ماست.

کارخانه

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

بیایید سری هم بزنیم به کارخانه و انبار کانون ایران نوین و به همه‌ی کارکنان اونجا خسته‌ نباشید بگیم که کلی زحمت می‌کشن تا همه چیز همون‌طور که باید، با نظم و کیفیت جلو بره.

لوگوی ایران نوین

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

ما، در کنار هم کاملیم. اینجا، کانون ایران نوینه.

تدوین

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

داشتن سرعت خوبه و حتی لازمه… ولی به شرطی که این سرعت، با دقت و کیفیت همراه باشه. به قول ایمان، ما اینجا در کانون ایران نوین، فرصت اشتباه کردن نداریم.

اتاق فکر

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

اگر می‌خوایم متمایز باشیم، لازمه که خلاق باشیم. به قول آقای هاشمیان، مدیر بخش ایده‌پردازی، رمز موفقیت ما، داشتن ایده و خلاقیته.

امور مشتریان

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

همیشه رضایت مشتری حرف اول رو می‌زنه؛ ولی قبلش لازمه که حرفاش خوب شنیده بشه. به قول مرجان، اجرا کردن درخواست مشتری‌ها به بهترین نحو، بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن وظیفه‌ی ایران نوینی‌هاست. ما اینجا هستیم، تا شما رو به خواسته‌اتون نزدیک کنیم.

عکاسی

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰

به روز بودن، سخت‌گیری و دقت به جزییات، خاصیت یه ایران نوینی اصیله که باعث میشه همه‌ی کارهامون جذاب و عالی باشن؛ درست مثل سینا و نیکتا در تیم عکاسی.

×

در کانون توجه باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از تبلیغات فعلیتان ناراضی هستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید
لطفا صبر کنید