آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

portfolio

اویلا

سامسونگ

دورتو

آقای فرش

آقای فرش

فرآیند تصمیم‏ گیری در خرید فرش عموما فرآیندی همراه با پیچیدگی‏ های خود است؛ اما آنچه که از تحقیق در رفتار مصرف کننده حاصل می ‏شود، این است که خانم ‏ها در این فرآیند نقش اساسی ایفا می‏کنند. مجموعه آقای فرش به عنوان یکی از بزرگ‏ترین فروشگاه‏ های فرش در ایران، با بهره ‏گیری درست از این نکته در تبلیغات خود، قدم در مسیر برقراری ارتباط با این گروه مخاطب هدف برداشت که ماحصل آن کمپین فوق می‏باشد. در این کمپین با استفاده از خانم‏ ها در ساخت تیزر به عنوان بازیگر، تلاش شده است تا ضمن جنسیت‏ زدایی از برند “آقای فرش”، ویژگی‏ های متمایز مجموعه و شیوه خرید منحصر به فرد آن، از طریق برقراری یک ارتباط روشن و شفاف به گروه اصلی مخاطب هدف (خانم‏ ها، بویژه خانم‏ های خانه ‏دار) ارسال شود.

آقای فرش

میهن

میهن

طعم سرد قهوه ایتالیایی

جاکسون

ایسوس

ایسوس

صفحه لندینگ پیج ایسوس مشاهده وب سایت ایسوس

آقای فرش

بیمه معلم

بیمه معلم

لَبخَندِ بیمِه هَمراهِتُونِه

چین چین

چین چین

با چین چین لحظه رو بچین

دورتو

رووف

رووف

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات روف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات روف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

ایسوس

ایسوس

نمونه گیف بنر اینستاگرام ایسوس

اویلا

ایسوس

ایسوس

دنیای امروز دنیای ثبت لحظه هاست، دنیای ثبت صورت ها، ایسوس سلفی خاص ترین لحظه های زندگی شما را با بالاترین کیفیت ماندگار می کند. ما در گوشی سلفی به رسم دیگر محصولات ایسوس روی دوام سخت افزار تمرکز کردیم، در کنار آن هم هر چیزی که برای یک سلفی ایده آل نیاز دارید را در یک گوشی گرد هم آوردیم. فلش LED دورنگ دوربین سلفی‌ این گوشی، رنگ‌ها را با دقت دنیای واقعی ثبت می‌کند و لنز واید به شما کمک می کند فضای بیشتری به نسبت عکس‌های سلفی گوشی‌های دیگر ثبت کنید.

ایرانسل

لیباکس

لیباکس

بیمه معلم

بیمه معلم

ساخت محتوا ویدیویی برای شبکه های اجتماعی با حضور بهنوش بختیاری برای کمپین "لب خندون" بیمه معلم

۹۵۹۵

×

در کانون توجه باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از تبلیغات فعلیتان ناراضی هستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید
لطفا صبر کنید