آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین

portfolio

دورتو

دورتو

بویِ عیدی، بویِ تمیزی

دورتو

آقای فرش

آقای فرش

فرآیند تصمیم‏ گیری در خرید فرش عموما فرآیندی همراه با پیچیدگی‏ های خود است؛ اما آنچه که از تحقیق در رفتار مصرف کننده حاصل می ‏شود، این است که خانم ‏ها در این فرآیند نقش اساسی ایفا می‏کنند. مجموعه آقای فرش به عنوان یکی از بزرگ‏ترین فروشگاه‏ های فرش در ایران، با بهره ‏گیری درست از این نکته در تبلیغات خود، قدم در مسیر برقراری ارتباط با این گروه مخاطب هدف برداشت که ماحصل آن کمپین فوق می‏باشد. در این کمپین با استفاده از خانم‏ ها در ساخت تیزر به عنوان بازیگر، تلاش شده است تا ضمن جنسیت‏ زدایی از برند “آقای فرش”، ویژگی‏ های متمایز مجموعه و شیوه خرید منحصر به فرد آن، از طریق برقراری یک ارتباط روشن و شفاف به گروه اصلی مخاطب هدف (خانم‏ ها، بویژه خانم‏ های خانه ‏دار) ارسال شود.

آقای فرش

میهن

میهن

طعم سرد قهوه ایتالیایی

آقای فرش

بیمه معلم

بیمه معلم

لَبخَندِ بیمِه هَمراهِتُونِه

چین چین

چین چین

با چین چین لحظه رو بچین

دورتو

رووف

رووف

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات روف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات روف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

فرش فرهی

سداد

سداد

اپلیکیشن سداد ، یک نرم افزار کاربردی برای پرداخت قبوض و خرید شارژ هست. با این ویژگی که فضای اون یک فضای Game هست و مخاطبین می تونند به ازای دعوت هر نفر به این اپلیکیشن هزار تومان جایزه بگیرند و شخص دعوت شونده هم هزار تومان جایزه می گیره . در فاز اول هدف ما این بود که نشون بدیم اپلیکیشن سداد ( پرداخت الکترونیک ایوا ) رقیبهای خودش که ussd کدها هستند رو پشت سر گذاشته و در واقع زمان استفاده از ussd کد ها گذشته و به همین خاطر، عددها نامفهوم هستند تا اشاره به کد خاصی نشده باشه . در فاز دوم هم ستاره نینجا که المان اصلی هست شما رو به نصب اپلیکیشن روی گوشی موبایل دعوت میکنه. راههای دسترسی به این اپلیکیشن Google play ,Appstore , telegram و Instagram هست که تو طراحی این فاز مشاهده می کنیم.

هتل داریوش

بیمه معلم

بیمه معلم

بَلاگَردوُنِه لَبِخَندوُنِه

بیمه پارسیان

ایسوس

لیپتون

رووف

رووف

همه چیز مثل رووف روشنه

رووف

رووف

برند رووف تصمیم به معرفی خانواده محصولات خود داشت و بیش از 10 محصول رو به بازار عرضه کرده.برای معرفی این محصولات تصمیم گرفتیم که طرح ها از یک کانسپت پیروی کنند. ما در اتاق فکر اولیه به تمیزی و زیبایی که ویژگی محصولات رووف هست رسیدیم . و بعد از اون به کانسپت پروانه فکر کردیم چون پروانه هر جا که تمیز باشه و بوی خوب بده می شینه . بعد با توجه به محصولات رووف ، پروانه رو روی جایگاهی که با اون محصول تمیز می شه قرار دادیم. برای شکل پروانه هم تصمیم گرفتیم تا جایی که می شه ساده و گویا باشه که ضمن حفظ تاثیر پذیری ، ماندگار بودن رو هم تحت الشعاع قرار بده .

بیمه رازی

×

در کانون توجه باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از تبلیغات فعلیتان ناراضی هستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید
لطفا صبر کنید