• slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
از دیروز تا فردا با بهترین ها هستیم...
ویدیو معرفی ایران نوین
چرا ایران نوین - صفحه اصلی
سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای تحقق اهداف و چشم‌انداز خود فعالیت‌های مختلف و پیچیده‌ای را انجام می‌دهند. اما سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فرایندهای کسبوکاری خود را هوشمندانه، بهموقع، یکپارچه‌، باکیفیت و با صرف منابع و هزینه‌ی‌ موثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به‌شیوه‌ای متفاوت، در‌واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروزی است. ازاریابی و ارتباطات شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تلاش‌ها است که نقش کلیدی و موثری در رشد و توسعه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها ایفا می‌کند. گرچه بازاریابی و ارتباطات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به‌کارگیری اصول علمی و کنترل اثربخش اجرا، زمان و هزینه انجام می‌دهند. کانون‌ایران‌نوین با بیش از بیست سال سابقه، مجموعه‌ای است که قادر است زنجیره کاملی از خدمات مدیریت بازاریابی را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه دهد. ایران‌نوین انتخاب شرکت‌ها و سازمان‌های برتر و پیشرو است زیرا ایران‌نوین مزیت‌های زیر را در عرصه‌ی ‌بازاریابی و تبلیغات در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد:

تمرکز

ایران‌نوین خود را یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی ایران نوین ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

هوشمندی

اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما در ایران‌نوین به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان ایران‌نوین خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی و برنامه‌ریزی کمپین به‌طور کامل در خدمت مشتریان ایران‌نوین هستند.

خلاقیت

هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است. در اتاق ایده‌پردازی دائمی ایران‌نوین گروهی از متخصصان بازاریابی، نویسندگی خلاق و هنر حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق نمایند.

برتری عملیاتی

در ایران‌نوین هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در ایران‌نوین در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به‌کارگیری روزآمدترین فناوری‌ها اجرا می‌شوند. قدرت و توان اجرایی ایران‌نوین به مشتری این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه و نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه‌ی بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید.

کیفیت خدمات

ایران‌نوین نه‌تنها تولیدات بسیار با کیفیتی دارد، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا تجربه مطلوبی در ارتباط با ما بدست می‌آورد. مدیران مشتری در ایران‌نوین وظیفه دارند کلیه‌ی هماهنگی‌های مورد نیاز بین ایران‌نوین و مشتری را به‌سرعت، به‌دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.

آخرین اخبار
آخرین نمونه کارها
آخرین اخبار

کانون ایران نوین با برخورداری از مدیریت حرفه ای و همچنین بهره گیری از پرسنلی جوان، خلاق، پیگیر، پاسخ گو و مشتری مدار همراه با اراءه کامل ترین پکیج تبلیغاتی در سطح استاندارد های بین المللی توانسته نقش یک مشاور و آژانس تبلیغاتی ایده ال رادر تمامی حوزه های ۴P مارکتینگ در توسعه برند و افزایش فروش محصولات شرکت مدیران خودرو (MVM) ایفا نماید.

امیر حسن امیریمدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو

امروزه یکی از عناصر مهم در معرفی و برندسازی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، بهره‌گیری از مشاوره یک مرجع ذیصلاح در تمامی امور تبلیغاتی می‌باشد که این امر مهم در کانون معظم ایران‌نوین علاوه بر ارائه حرفه‌ای به روزترین خدمات تبلیغاتی، توأم با حسن برخورد و اخلاق موجب جلب رضایتمندی مشتریان گردیده است.

سید جواد مرتضویمدیر روابط عمومی و تبلیغات ایلیا استیل

تبلیغات موثر و ماندگار، تبلیغاتی است که با رعایت اصول مشتری مداری و شناخت نیاز مشتری و ارائه راه‌حل نیاز صورت گیرد،در این راه همراهی گروهی حرفه‌ای، مشتری مدار، خلاق و پر انرژی همچون کانون تبلیغاتی ایران نوین می‌تواند ماندگاری تبلیغات را چندین برابر کند. مجموعه ایران نوین با برخورداری از تیمی حرفه‌ای و مدیریتی قوی همراهی مطمئن در این مسیر می‌باشد.

سمیه محمدیمشاور مدیرعامل در امور روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی

در عرصه تبلیغات ، کانون ایران نوین ، با بهره گیری از اعضای توانمند و با اخلاق و در راس خود ، حضور مدیری بسیار صمیمی و پرکار ، که تمام همت خود را در راستای رضایتمندی مشتریان خود به کار می گیرند ، همراهی مطمئن برای آینده ای روشن در دنیای تاریک تجارت امروز می باشد .

رضا تاممدیر تبلیغات و روابط عمومی شرکت سان استار
خبرنامه