کانون ایران نوین
کانون ایران نوین

هزینه و قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران

شهر؛ تماشاگر و همراه برند شما

 

 

همان‌طور که می‌دانید بازاریابی و تبلیغات روز به روز درحال پیشرفت هستند و در اشکال مختلف انجام می‌شوند. امروزه روش‌های زیادی برای تبلیغات وجود دارد که می‌توانید برای پیشرفت کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنید. تبلیغات در فضای دیجیتال، تبلیغات تلوزیونی، تبلیغات چاپی، تبلیغات محیطی و… انواعی از روش‌های بازاریابی هستند که بنابر استراتژی پیشرفت کار خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

اما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغات محیطی استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی است. به دلیل این که تعداد زیادی از افراد روزانه به طور گسترده با بیلبورد تبلیغاتی روبرو می‌شوند، اجاره بیلبورد در جذب مخاطب می‌تواند بسیار عالی باشد. البته با وجود اینکه هزینه بیلبورد تبلیغاتی بالا است، اما نمی‌توان از تاثیر عالی این روش چشم پوشی کرد.

مزایای اجاره بیلبورد تبلیغاتی

همان‌طور که گفتیم این روش تبلیغات مزایای زیادی دارد. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در تبلیغات بیلبوردی نسبت به دیگر روش‌ها بسیار بیش‌تر است. درواقع هرچقدر از این روش بیشتر استفاده کنید، به خصوص در شهرهای بزرگ مانند اجاره بیلبورد در تهران مخاطب بیش‌تری جذب می‌کنید و برندینگ شما قوی‌تر خواهد شد.

از جمله مزایای استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

استراتژی مناسب برای اجاره بیلبورد

می‌دانید که گرفتن بازخورد مناسب از تبلیغات اهمیت بالایی دارد. قبل از اجاره بیلبورد تبلیغاتی حتماً باید استراتژی مناسبی تعیین نمایید. به دلیل این که بیلبورد مدت زمان کوتاهی در دید مخاطب قرار می‌گیرند؛ همچنین هزینه اجاره بیلبورد بالا است، برای موفقیت در این روش رعایت چند نکته بسیار مهم است.

بیلبوردهای تبلیغاتی به دلیل زمان کمی در معرض دید قرار می‌گیرند و مخاطب بعد از چند ثانیه از آن‌ها عبور می‌کند، باید دارای پیام، فونت و رنگ‌بندی مناسب باشند تا پیام اصلی را در مدت کمی به مخاطب منتقل کنند و در ادامه ماندگاری زیادی در ذهن مخاطب داشته باشند. به دلیل این که بیلبوردهای تبلیغاتی به معرفی و ایجاد برندینگ کمک می‌کنند؛ باید از خلاقیت و جذابیت بالایی نیز در طراحی آن‌ها استفاده کرد.

انواع بیلبورد تبلیغاتی

بیلبوردهای تبلیغاتی در انواع مختلف وجود دارند. قیمت بیلبورد نیز می‌تواند به نوع آن بستگی داشته باشد.

هزینه و تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران

هزینه اجاره بیلبورد تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. محل نصب بیلبورد، اندازه تابلو تبلیغاتی، میزان شلوغی، نوع بیلبورد و جمعیت منطقه می‌تواند در قیمت بیلبورد تبلیغاتی تاثیرگذار باشد. همچنین هزینه‌های جانبی دیگر مانند هزینه طراحی و چاپ و ساخت آن نیز در این بین تاثیرگذار است.

شما می‌توانید با توجه به استراتژی تعیین شده برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران در منطقه و مورد نظر خود اقدام به اجاره بیلبورد کنید.

بهترین مناطق اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران

شهر؛ تماشاگر و همراه برند شما خواهد بود. شما می‌توانید با طراحی بیلبورد جذاب برای کسب و کار خود و اجاره بیلبورد در تهران، به پیشرفت برند خود کمک کنید. کانون ایران نوین در بهترین نقاط و بزرگراه‌های ایران دارای تابلوهای تبلیغاتی است که می‌توانید با انتخاب استراتژی مناسب هریک از آن‌ها را انتخاب کنید. برای آشنایی بیش‌تر با نقاط مختلفی که قابلیت اجاره بیلبورد در تهران را دارید می‌توانید از نقشه زیر استفاده کنید.