کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
کمپین صباح
کمپین صباح

جهت برقراری ارتباط برند با مخاطبان در اشکال مختلف (رسانه‌ها، محصولات/خدمات، بسته بندی، ارتباطات، و غیره) داشتن یک استراتژی ارتباطی منسجم برای شکل دادن به هویت متمایز برای برند ضروری می باشد. بدین منظور کهن الگوها ابزار قدرتمندی هستند، زیرا با قاره ها و فرهنگ های مختلف ارتباط برقرار می کنند. کهن الگوها به طور کلی در ساختارهای ماهیتی موجود در زندگی واقعی و همچنین در فضاهای افسانه ای، فرهنگ عامه، حماسه ها، کمیک ها و حتی فیلم های امروزی می باشد که افراد را به یاد چیزی می اندازند و از این رو در ناخودآگاه جمعی ما قرار دارند.

بر این اساس جایگذاری این آرکیتایپ ها بر روی 8 مگاترند / مسیر مترویی BAV نیز تعریف شد تا به برندها کمک کند با قرار گرفتن بر روی یکی از این هشت مسیر، نقشه ی راه خود را در این فرآیند داشته باشند. در ارتباط با برند صباح، پس از مشخص شدن مسیر مترویی / محوریت داستان (سلامت و تندرستی) و ارزش و پیام اصلی که برند همواره ارائه می دهد (سلامت و تندرستی، طبیعی و تازه بودن، با طبیعت خود در ارتباط بودن)، آرکیتایپ معصوم (Innocent Archetype) به عنوان الگوی غالب تعیین و تبیین شد که بیشترین مطابقت و همخوانی را با مسیر مترویی و رفتار برند دارد. بر این اساس استراتژی برند در صورتی درست خواهد بود که: راه حل های ساده ارائه دهد، محصولات با قیمت کم / متوسط داشته باشد​​، قابل اعتماد باشد و گارانتی / ضمانت مبنای کارش باشد.

در مسیر خلق مسکات برند (گاو “صباح”) با الهام از کهن الگوی معصوم و تا حدی آرکیتایپ حامی یک شخصیت دلسوز، شاد و مراقب خلق شد که دوست دارد به رفع تک تک نیازها و دغدغه های مردم در حوزه ی محصولات لبنی بپردازد و برایشان محصولاتی سالم و متنوع تهیه کند. گاو “صباح” دوست دارد آزاد و شاد باشد، زندگی را ساده بگیرد و به عبارتی شوخ طبعی و سرزندگی از دیگر ویژگی های شخصیتی اوست و لحن کلام متواضع، ساده و بی شیله پیله ولی شاد و سرخوش و بازتابی از خوش بینی دارد.

دپارتمان های فعال در این کمپین
دپارتمان های فعال در این کمپین
کانون ایران نوین تولید تیزر و فیلم‌
کانون ایران نوین جلوه‌های ویژه بصری
کانون ایران نوین دیجیتال مارکتینگ
کانون ایران نوین صدا و موسیقی
کانون ایران نوین استراتژی
دیگر کمپین ها
دیگر کمپین ها
کانون ایران نوین
کمپین درماکلین

یکی از سبک های متداول در صنعت برندینگ بر اساس مواد اولیه تشکیل دهنده محصول می باشد

کانون ایران نوین
کمپین چی توز

در این کمپین قصد داشتیم علاوه بر معرفی محصولات جدید چی توز در گروه محصولات نمکی ، گروه محصولات شیرینی را نیز معرفی کنیم