کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
رسانه‌های محیطی
شهر؛ تماشاگر و همراه برند شما

شهر یک رسانه است؛ رسانه‌ای بی‌نهایت مهم، پیچیده، جذاب و سرشار از موقعیت‌های پویا و گوناگون. اما ما شهروندان معمولا زیست شهری خود را بالبداهه و طبیعی می‌انگاریم و کمتر به قابلیت بی‌مانند ارتباطی، تبلیغاتی و رسانه‌ای شهر توجه می‌کنیم.

استفاده از محیط شهری برای تبلیغات تجاری و اجتماعی تنها یکی از وجوه بی‌شماره قابلیت‌های ارتباطی – رسانه‌ای شهرها است. توجه به این نکته که هر روزه میلیون‌ها چشم بیننده تبلیغات محیطی باشند، فرصتی یگانه برای برندها و معرفی کالاها و خدمات خلق می‌کند.

از منظر کانون تبلیغاتی ایران نوین، در مقام یک سازمان حرفه‌ای در عرصه تبلیغات، نباید این قابلیت عظیم شهر را نادیده گرفت و جامعه و اقتصاد را از مواهب آن محروم کرد. البته استفاده از فضاهای شهری برای تبلیغات، قاعده‌های درست و مستحکم خود را دارد که رعایت حقوق شهروندان، توجه اکید به نقش فرهنگی – اجتماعی تبلیغات محیطی، پای‌بندی به اصول زیباشناسی در طراحی و رعایت موازین ایمنی در اجرای کار از جمله این اصول و قاعده‌ها هستند.

همین درک جامع و همه‌جانبه از رسانه‌های محیطی و ویژگی‌ها و مقتضیات آن، سبب سرآمدی و پیشگامی کانون ایران نوین در عرصه تبلیغات محیطی کشور شده است؛ چندان که به‌ندرت برند معتبری را می‌توان سراغ گرفت که از توانایی‌ها و امکانات کانون ایران نوین در این حوزه بهره نگرفته باشد.

خوشبختانه در این مسیر، دپارتمان رسانه محیطی کانون ایران نوین توانسته است مجموعه‌ای بزرگ و متنوع از موفق‌ترین کمپین‌های تجاری و اجتماعی را به اجرا درآورد. پشتوانه کانون در اجرای موفقیت‌آمیز این پروژه‌ها بهره‌گیری از تمام توان سازمان و تعامل و همکاری عمیق و حرفه‌ای با برندهای معتبر، بزرگ و صاحب‌نام بوده است و همکاری و هماهنگی مستمر با هدف ایجاد شهری اطلاع‌رسان‌تر، آگاهی‌بخش‌تر، زیباتر، پویاتر و توسعه‌یافته گام برداشت.

 

بیلبوردهای کانون ایران نوین

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: