کانون ایران نوین
کانون ایران نوین

مدیریت و برگزاری ایونت تبلیغاتی یا بازاریابی رویداد (ایونت مارکتینگ)

بازاریابی و تبلیغات نقش بسیار مهمی در موفقیت و پیشرفت کسب و کار شما دارد. یکی از انواع بازاریابی که امروزه توسط بسیاری از کسب و کارها انجام می‌شود ایونت مارکتینگ یا همان بازاریابی رویداد است. برگزاری ایونت تبلیغاتی و رویداد سازمانی در حوزه بازاریابی نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بسیار عالی دارد. اما برای بسیاری افراد ممکن است سوال پیش آید که ایونت مارکتینگ چیست و چگونه باید جشن سازمانی را مدیریت کنند. کانون ایران نوین با برگزاری رویداد تبلیغاتی مد نظرتان، می‌تواند شما را در مسیر پیشرفت یاری نماید.

مزایای ایونت مارکتینگ چیست؟

هریک از روش‌های تبلیغات و بازاریابی، مزایا و ویژگی‌هایی دارند و در صورت این که به شکلی صحیح انجام نشوند معایبی به همراه  خواهند داشت. برگزاری رویداد سازمانی که نوعی بازاریابی برای مشاغل B2B و B2C محسوب می‌شود؛ با استراتژی مناسب می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ایونت مارکتینگ، افزایش اعتبار و ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. هنگام برگزاری جشن سازمانی یا رویداد، مخاطب با کسب و کار شما به خوبی آشنا می‌شود و به او این فرصت داده می‌شود که به طور کامل با برندتان آشنا شود.

مخاطبینی که از طریق برگزاری ایونت مارکتینگ جذب می‌شوند، معمولاً به مشتری تبدیل می‌شوند و به نوعی لید مثبت در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین ایونت مارکتینگ علاوه بر این که باعث جذب مشتری می‌شود، بلکه مشتری وفادار برای برند شما به ارمغان می‌آورد زیرا به نوعی ارتباط عاطفی و احساس نزدیکی با برند برای مشتری به وجود می‌آید.

انواع رویداد

ایونت تبلیغاتی می‌تواند در شرایط مختلفی و به صورت آفلاین یا آنلاین برگزار شود. برخی از مهم‌ترین روش‌های ایونت مارکتینگ شامل موارد زیر هستند:

برحسب نیاز و استراتژی ایونت مارکتینگ شما، هرکدام از انواع رویداد سازمانی (آفلاین یا آنلاین) می‌تواند مفید باشد. کانون ایران نوین با بررسی رقبا و انتخاب استراتژی مناسب؛ در برگزاری ایونت تبلیغاتی به شما کمک می‌کند.

میزبانی و مدیریت رویدادهای سازمانی با همکاری کانون ایران نوین

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که برگزاری رویداد سازمانی بسیار زمان‌بر و پرهزینه است. همچنین بی تجربگی در ایونت مارکتینگ ممکن است با شکست مواجه شود و حتی نتیجه عکس رخ دهد. شما می‌توانید برگزاری رویداد سازمانی و انتخاب استراتژی مناسب برای بازاریابی رویداد را به کانون ایران نوین واگذار کنید. آژانس تبلیغاتی ایران نوین با برگزاری ایونت در انواع مختلف، بهترین انتخاب برای میزبانی ایونت تبلیغاتی شما خواهد بود.