کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
طراحی و دکوراسیون و غرفه سازی
شخصیت زیبا محیط زیبا می‌‌آفریند

اتاقی که در آن زندگی می‌‌کنید، خانه‌تان، دفتر کار، کارخانه‌، شرکت و سازمان‌تان، در واقع، هر فضای کالبدی که به شما تعلق دارد یا آن را مدیریت می‌‌کنید یک نقطه تماس ارتباطی و موقعیت تبلیغاتی برای شماست. افزون بر این نمایانگر وجهی از وجود و شخصیت شماست. اگر تردیدی در این باره دارید کافی است قدری به فضا و محیطی که دوست یا همکارتان برای زندگی یا کار سامان داده است دقت کنید. این تأمل، نکته‌های فراوان و جالب توجهی را درباره شخصیت او به شما خواهد گفت.

تخصص دپارتمان «طراحی مهندسی و ساخت » کانون ایران‌نوین همین است: طراحی محیط‌های تجاری، اداری، خانگی در دو فضای بیرونی و داخلی؛ آنچنان که در شأن تشخص شما و بیان کننده شخصیت زیبای شما باشد.

این دپارتمان متشکل از سه بخش مجزای طراحی، مهندسی و ساخت بوده و هماهنگ با سایر دپارتمان های دیگر کانون ایران نوین فعالیت می‌کند. ما توانسته‌ایم طی سال ها فعالیت، مجموعه ای متنوع و گسترده، زیبا و کارآمد از اجراهای سازه‌ای منحصر به فرد را به واسطه در اختیار داشتن گروه زبده شامل طراحان معماری، مهندسین محاسب، مهندسین ناظر، مهندسین اجرا،گرافیست و مدل سازان و شبیه سازان و مدل سازان معماری خلق کنیم و در اختیار برندها قرار دهیم. کارخانه‌ کانون ایران‌نوین نیز، برخوردار از تجهیزات کافی و جدید، توان و تخصص ساخت سازه‌های متنوع را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت دارد.

پس لطفا این قاعده ساده، اما بسیار مهم را، خوب به خاطر داشته باشید: زیبایی شما محیط را زیبا می‌‌کند و زیبایی محیط شما را.

دپارتمان طراحی و دکوراسیون و غرفه سازی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
گالری تصاویر
گالری تصاویر