کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
دیجیتال مارکتینگ
شناخته شوید؛ درست، دقیق، سریع

فضای دیجیتال روزبه‌روز واقعی‌تر و نقش آن در زندگی‌های امروزی پررنگ‌تر می‌شود! دنیای بازاریابی و برندینگ دیجیتال هم از این قاعده مستثنا نیست.

به همین دلیل فعالیت در فضای آنلاین، از شبکه‌های اجتماعی تا بستر وب، مورد توجه بسیاری از برندهای مطرح جهان قرار گرفته و بخش قابل‌توجهی از بودجه مارکتینگ و تبلیغات آن‌ها را به خود اختصاص داده است.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ، ایجاد ارتباط میان گستره وسیع چنل‌های دیجیتال و دیگر رسانه‌ها (BTL،ATL  و…)، همچنین اجرای خواست و توجه به سیاست‌های هر برند، امری پیچیده است که به تحقیقات گسترده، آنالیز داده‌های به‌دست‌آمده و ایده‌پردازی توسط مجموعه‌ای از متخصصین نیاز دارد و این نقطه دقیقا همان‌جایی است که آژانس دیجیتال مارکتینگ به کمک برندها و کسب‎‌وکارها می‏‌آید.

 

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ، کانون ایران نوین کوچک

آژانس دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین، با همراهی جمعی از متخصصین خلاق و ماهر، بهره‌‎گیری از به‌روزترین تجهیزات و فناوری‌‎های نوین ارتباطی_رسانه‌ای، صفر تا صد خدمات حوزه بازاریابی دیجیتال در کشور را ارائه می‌کند.

تنوع و گستردگی فعالیت‌های آژانس بازاریابی دیجیتال کانون ایران نوین باعث شده تا برندها و تولیدی‎‌های معتبر و مطرح در حوزه‌‎های مختلف B2B، B2C و C2C با این واحد همکاری داشته باشند و همینطور ارائه چشم‌اندازی وسیع در حوزه تبلیغات دیجیتال و تدوین استراتژی‌های سودآور در این حوزه، همواره بالاترین درصد رضایت را از این همکاری برای مشتریان به همراه داشته است.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین

خدمات دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین، شامل تمامی حوزه‌های بازاریابی دیجیتال ازجمله «تولید محتوای وبسایت»، «بازاریابی محتوا»، «سئو سایت»، «طراحی سایت»، «سوشال مدیا مارکتینگ»، «کمپین دیجیتال»، «ایده پردازی دیجیتال»، «استراتژی دیجیتال مارکتینگ»، «اینفلوئنسر مارکتینگ»، «ویدئو مارکتینگ» و «تبلیغات دیجیتال» می‌شود.

 

سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین، گرفتن مشاوره بازاریابی دیجیتال و ثبت سفارش با شماره 27634 021 تماس بگیرید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: