کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
(BTL) رسانه‌های ارتباط حضوری
ارتباط چهره به چهره، خلق تجربه

رسانه‌های ارتباط حضوری (BTL) این امکان را در اختیار برندها قرار می‌دهد که از طریق ارتباط چهره به چهره، به صورت مستقیم و بی واسطه با مخاطبان خود تعامل برقرار کنند و یا با خلق تجربه‌هایی به یاد ماندنی رابطه عمیق تری را در نقاط فروش و سطح شهر با ایشان شکل دهند.

ما در این دپارتمان، در اختیار داشتن بیش از 3000 نیروی آموزش دیده و حرفه‌ای در سراسر کشور، دانش و مهارت کافی، امکانات و تجهیزات تخصصی و شبکه ارتباطی وسیع، آماده‌ایم تا پیام شما را از طریق شیوه‌های مختلفی به مخاطبان برسانیم. شیوه‌هایی در چارچوب بازاریابی تجاری و بازاریابی و فروش مستقیم که منتج به ارزش افرینی کم نظیری می شوند که هر یک از آن‌ها به پشتوانه استراتژی و ایده پردازی مناسب، نتایج فوق العاده‌ای را به همراه دارند.

تجربه برنامه ریزی و اجرای صدها پروژه با رویکرد مدیریت نتیجه گرا، قابلیتی منحصربه‌فرد به همکاران این دپارتمان از کانون ایران‌نوین بخشیده است. آن‌ها کاملا با رفتار متنوع اجتماعی – اقتصادی مناطق مختلف شهر و کشور آشنایی دارند. به همین دلیل، هنگام تعامل با مخاطبان، تلاش می‌‌کنند رویکرد، روش و زبان مناسب طیف گسترده مخاطبان را به کار گیرند. این مهم، قاعده ارتباطات چهره‌به‌چهره است؛ اثربخشی چشم‌گیر آن نیز از همین روست.

اقلام تبلیغاتی نقطه فروش (POSM):

تبلیغات در نقاط فروش که محل تصمیم گیری نهایی مصرف کنندگان می باشد از اهمیت به سزایی برخوردار است و جزو اقداماتی با اثربخشی بالا به حساب می آیند

خدمات این بخش از طراحی تخصصی تا ساخت و اجرا و نصب تمامی اقلام تبلیغاتی می باشد.

حضور گستره در بازار هدف و ارائه سرویس به ده ها برند به صورت انحصاری در این حوزه تخصصی دانش و تجربه ای را به همراه داشته است که علاوه بر کیفیت و چابکی به پشتوانه زیرساخت تولیدی بدون هرگونه برون سپاری ارزش افزوده دیگری همچون مقرون به صرفه بودن را نصیب برندها نموده است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
گالری تصاویر
گالری تصاویر