کانون ایران نوین
کانون ایران نوین
اسپانسرشیپ ورزشی ، هنری
از خوب‌ها حمایت کنید، خوب‌تر می‌ شوید

رویدادهای ورزشی از جمله مهم‌ترین آئین‌های ارتباطی و رسانه‌ای دنیای امروز و فرصتی بی‌نظیر برای تبلیغات تجاری و اجتماعی هستند. هزاران و گاه میلیون‌ها نفر، بی‌آنکه یکدیگر را بشناسند، مستقیم یا از طریق رسانه رادیو و تلویزیون در رویدادی همدلانه مشارکت می‌کنند و با همه وجود و صمیمت احساسات خود را با همدیگر به اشتراک می‌گذارند. رفتاری یگانه و متفاوت که تنها در موقعیت‌های خاص همانند آن را می‌توان مشاهده کرد.

ماحصل اقدام‌های حمایت‌گرانه، در این گردهم‌آیی‌های همدلانه، دو چندان است. به همین دلیل برندهای معتبر می‌‌کوشند از این فضا در جهت ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی خود بهره بگیرند.   صرف هزینه‌های تبلیغاتی یک برند برای گسترش زیر ساخت‌های ورزشی کشور و توسعه امکانات ورزشی به خصوص برای جوانان جلوه‌ای ارزشی به یک برند می‌بخشد.

کار ویژه دپارتمان تخصصی و پرتلاش «اسپانسرشیپ ورزشی، هنری» کانون ایران‌نوین تسهیل و اجرای همین فرایند است. اینکه برندها از استعدادهای ورزشی و یا یک رویداد ورزشی ویژه حمایت کنند و از رهگذر این حمایت، جامعه سرزنده و شاداب‌تر و نیز چهره اجتماعی برند، جذاب و زیباتر شود.

افزون بر این، برندهایی که محصول و یا خدمتی به جامعه ارائه می دهند نیز می‌توانند از توان و تجربه حرفه‌ای دپارتمان اسپانسرشیپ ورزشی و امکانات کانون ایران برای معرفی خود بهره بگیرند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
خدمات دپارتمان اسپانسرشیپ ورزشی ، هنری
خدمات دپارتمان اسپانسرشیپ ورزشی ، هنری
بهره برداری از فضاهای تبلیغاتی تیم های ملی رشته های ورزشی
بهره برداری از چهره ورزشکاران و هنرمندان محبوب در کنار برندها به عنوان سفیر برند
بهره برداری از فضاهای تبلیغاتی دور زمین مسابقات داخلی و بین المللی
بهره برداری از فضاهای تبلیغاتی روی لباس داوران و تیم های باشگاهی
بهره برداری از فضاهای تبلیغاتی مجموعه های ورزشی
برگزاری رویدادها و تورنمنت های ورزشی داخلی و بین المللی
برگزاری کنسرت ها و مراسم فرهنگی و هنری
گالری تصاویر
گالری تصاویر