کانون ایران نوین
کانون ایران نوین

ساخت ویدیو و تیزر تبلیغاتی با کیفیت

افراد روزانه با ویدیوها و تیزرهای مختلفی روبرو می‌شود که ممکن است حتی در تصمیم‌گیری آن‌ها تاثیرگذار باشد. ویدیو تبلیغاتی مانند بسیاری از روش‌های دیگر می‌توانند در پیشرفت کسب و کار و شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشند. تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ به دلیل گستردگی رسانه‌ها مانند تلوزیون، اینستاگرام، یوتیوب و… برای بازاریابی و ایجاد برندینگ بسیار تاثیرگذار هستند.

آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین با ساخت ویدیو تبلیغاتی به همراه استراتژی مناسب می‌تواند مسیر پیشرفت کسب و کار شما را هموار کرده و در معرفی برند شما بسیار تاثیرگذار باشد. انواع تیزر تبلیغاتی که هرکدام می‌تواند در شرایط و پلتفرم خاصی منتشر شود؛ یک روش عالی برای تبلیغات است.

چرا باید از ویدیو تبلیغاتی برای کسب و کار خود استفاده کنید؟

تبلیغات با بازاریابی پیوند خورده و به جزء جدایی ناپذیر برای پیشرفت تبدیل شده است. یکی از بهترین روش‌های تبلیغات استفاده از ویدیو یا تیزر تبلیغاتی است. تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای به همراه یک سناریوی جذاب و خلاقانه، می‌تواند پیام برند و یا محصول شما را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کند.

ویدیو علاوه بر اینکه قابلیت انتشار در بسیاری از شبکه‌های مجازی و تلوزیون را دارا است، برای مخاطب قابل درک‌تر و ساده‌تر است. همچنین نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در تبلیغات ویدیویی بالا است. همه این مزایا دلیل خوبی است که از تیزر تبلیغاتی یا ویدیو مارکتینگ استفاده کنید. البته کیفیت ویدیو تبلیغاتی به موارد مختلفی از جمله فیلمنامه خلاقانه، انتخاب بازیگران مناسب و تیم متخصص تولید و مونتاژ ویدیو بستگی دارد.

انواع تیزر تبلیغاتی

ویدیوهای تبلیغاتی می‌توانند در قالب‌های متفاوتی از جمله رئال، انیمیشن یا تلفیقی ساخته شوند. البته بر حسب فیلمنامه و انتخاب کارگردان، تصمیم گرفته می‌شود که ویدیو در کدام سبک ساخته شود. عوامل زیادی از جمله پرسونا مخاطب، نوع پلتفرمی که تبلیغات در آن منتشر می‌شود و… در انتخاب سبک تیزر تاثیرگذار‌ است. به عنوان مثال تیزر تبلیغاتی اینستاگرام یا تیزر تبلیغاتی تلوزیون هرکدام می‌توانند در سبک خاصی ساخته شوند.

نکات و عواملی که برای موفقیت ویدیو مارکتینگ باید رعایت شود

هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی

هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی به موارد زیادی بستگی دارد. سناریو و فیلمنامه، استفاده از ابزار مناسب، طراحی مناسب، کیفیت ویدیو، زمان تیزر و… بستگی دارد. شما می‌توانید با همکاری کانون ایران نوین برای تبلیغات ویدیویی و ساخت ویدیو تبلیغاتی مناسب، علاوه بر افزایش مخاطب، به نرخ بازگشت سرمایه مناسبی نیز دست پیدا کنید.